chanellew257 chanellew257
  • 19-03-2024
  • Business
contestada

____text explains an object to visually impaired users

Respuesta :

behaviorwtf behaviorwtf
  • 19-03-2024

Answer:

provide options please

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A 9-pack of toaster pastries costs $3.60. What is the unit price? per pastry
I n this lesson, we have focused on using strong and interesting word choices, combining short phrases to achieve complex sentences, and using subordinate conju
The use of cell phones to help save the rain forests is an example of cultural changes created by Migration War Trade Innovations
What is the purpose of control rods in a nuclear reactor
plz help I am super confused and behind ​
What is the multiplier for a 9% increase ?
5(4x²-8x+3) - 7(6x² - 4x+11)
What is bigger? 2.7 centimeters or 3.4 millimeters?
Solve the formula S=4πr^2 for r
A train can speed up at a uniform rate of 0.15 m/s2. In what minimum distance can it attain a speed of 25 m/s if it is starting from rest?