lola184 lola184
  • 16-03-2018
  • History
contestada

Abe has a coupon for $3.50 off a pack of 24 water bottles. The regular price of this pack is $21.98 if Abe uses his coupon what is the price per bottle

Respuesta :

jarrettberthelo jarrettberthelo
  • 16-03-2018
I believe the answer is 77 cents.
Answer Link

Otras preguntas

PLEASE HELP ASAP!!! CORRECT ANSWER ONLY PLEASE!!! Elige la respuesta correcta. ¿Cuál no es parte de la cara?
Click an item in the list or group of pictures at the bottom of the problem and, holding the button down, drag it into the correct position in the answer box. R
someone please help me
help...this is due in a few hours
how many hours are in 720 minutes
i need some help please
who’s many 3s are in 1/8
What is 1,002,003 rounded to the ten thousand place
2 roots is called _______ radicals
during an annual checkup a doctor typically feels the Lambs nods for swelling. what would swelling in the lymph nodes most likely indicate. A.) the body is not