laury2002 laury2002
  • 20-08-2015
  • Mathematics
contestada

5 pizza cost $60. What will 9 cost

Respuesta :

bebe21 bebe21
  • 20-08-2015
$540 dollars because 9times 60

Answer Link

Otras preguntas

lookup and come The table below shows how much Levi spent on ribbon at two different shops. What is the difference in the price of 400 cm of ribbon between shop
Please help! Fin, the measures of the numbered angLes 1 and 4!
Jarak awalan dalam cabang atletik jalan cepat bergantung pada
Matthew mixes pretzels that sell for $1.50 a pound with cereal that sells for $3.00 a pound. He wants to make 12 pounds of a mixture to sell for $2.00 a pound.
Altogether, three different positive integers have 7 digits, not all different. One of the numbers is the average of the other two. What is the largest possible
y = 1/4x+1 y =1/4x-1 How many solutions does this system of equations have?
3. In the context of the text, how does fear drive action? How did fear contribute to the decisions of countries to turn refugees away? Cite evidence from this
WILL MARK AS BRAINLIEST Write a letter to the principal of your school complaining about the maltreatment of junior students by senior students ​
Mariya is solving the quadratic equation by completing the square. 4x2-20x+3=0 4x2-20x=-3 A(x2-5x)=-3 What is the value of A?
pls help me I want to throw away my old stuff, what should I tell my family?