ASAP123
ASAP123 ASAP123
  • 19-06-2017
  • Mathematics
contestada

I need help with this... whats the correct answer???

I need help with this whats the correct answer class=
I need help with this whats the correct answer class=

Respuesta :

elizabelozano5ori3i1 elizabelozano5ori3i1
  • 19-06-2017
the answer is the third option:
the cost is $25 for each day
Answer Link
Аноним Аноним
  • 19-06-2017
It's C.
$25 per day, the cost is $25 for each day
Answer Link

Otras preguntas

write two addition sentences where the sum is positive in each sentence ,one addened should be positive and the other negative
Round to the place value of the underlined digit 286,476 6 is the underlined
Sapphron is 60 inches tall and weighs 90 pounds use this formula below and a calculator to answer the question about her weight
An employee at plant A receives a salary of $350 per week and a 2.9% bonus on the production sales for the week...If the sales for the week are $5,600, what is
Martha is buying hot dogs and buns for the class barbecue. The hot dogs come in packages of 10. The buns come in packages of 12. What is the least number she ca
choose the slope-intercept equation of the line that passes through the point (4, -6) and is parallel to y = - 1/2x 5. a. y = -2x 2 b. y = 2x - 14 c. y =1/2x -
the effort to control or influence the conduct of the goverment
you and your friends go to the movies the cost of admission is $9.50 per person create a table showing the relationship between the number of people going to t
What is 5 to the power of negative two
How do you write 6.67 in words?