alyssamakarchand48
alyssamakarchand48 alyssamakarchand48
  • 18-10-2021
  • Health
contestada

how many child/children would you like to have and why?​

Respuesta :

nguyekal001
nguyekal001 nguyekal001
  • 18-10-2021
2 bc just in case one is not successful in life XD
Answer Link

Otras preguntas

Does anyone know how to solve this? 4+9×2÷3−1
A. a Peter the Great or b Catherine the Great 1 Q.Who fought Poland and the ottoman empire to gain land in eastern Europe. 2 Q. Fought Sweden to gain access t
A hand held digital music player was marked down by 1/4 of the original price. a. If the sales price is $128.00, what is the original price? Show full work
which one is the best explanation of energy
In the Ramayana what is an example of knowledge that would be shared by people of the ancient Indian culture
What did the 24th amendment to the constitution change about voting
Which unit rate is the lowest price per ounce? Choice A: 5 ounces of raisins for $1.49 Choice B: 12 ounces of raisins for $3.59 A. Choice B B. The unit rates
PLEASE HELP WITH TWO MATH QUESTIONS!!!! 1. Complete the following proof Given: –x – 4 = 9 Prove: x = –13 Statements Reason 1. –x – 4 = 9 1. Given 2. –x = 13 2.
Write about something you regret having done. Point out what could have happened if you had not made that decision.
Which of the following choices is an industry expected to experience growth over the next decade?