7thgradelol
7thgradelol 7thgradelol
  • 19-07-2021
  • Mathematics
contestada

i need help asap, tysm! :)

i need help asap tysm class=

Respuesta :

mistressofdark
mistressofdark mistressofdark
  • 19-07-2021

Cost of 14 songs = $9.38

So, cost of 1 song

= $9.38/14

= $0.67

So, each sing costs $0.67.

Answer Link

Otras preguntas

from 42 acres to 72 acres as a percent increase
if many trees are removed from a forest by logging, what is themost immediate effect on the carbon cycle in that forest? A. increased rates of decomposition B.
What is 15.08 written as a mixed number
What is the value of z in the equation z + 7.8 = 16.4?
Rule of law” refers to the
During the Glorious Revolution, the British monarchy gained more power at the expense of Parliament. True or False???
Is wind and breeze the same?
What is an example of plateau period
Which term refers to an economic situation where the large amount of money in circulation creates continuous pressure to raise prices? a. depression b. equilib
How do I factor the expression 54+24