woahitslove123 woahitslove123
  • 20-04-2021
  • Mathematics
contestada

For every 2 hours, approximately $1,302 worth of product is sold to consumers. How much money will the company make from selling this product for an entire month (30 days)? what's the answer

Respuesta :

agoskovacks agoskovacks
  • 20-04-2021
can you answer the question in blue please
Answer Link

Otras preguntas

how does a slope relate to the unit rate
Identify the awkward or illogical part of the following sentence. Fustian writing is where you write pompous, bombastic nonsense. a. Fustian Writing b. is where
Did the feudal system of the middle ages help increase trade?
13/8 in simplest form
What is the total cost on a $225,000 mortgage at 5% interest for 30 years?
Describe a procedure to separate a mixture of sugar, black pepper, and pebbles
in Spanish American War took place in and around 3 island nations what are their names
A restaurant uses 8 1/4 pounds of carrots to make 6 carrot cakes. How many pound of carrots do you need to make one carrot cake
What is the formula to find momentum
Scientific notation of 47300