abigailsims3
abigailsims3 abigailsims3
  • 16-04-2021
  • Mathematics
contestada

A box of 12 tacos costs $9.96. At this rate, how much does one taco cost?

Respuesta :

Hooheeha
Hooheeha Hooheeha
  • 16-04-2021

Answer:

0.83

9.96 divided by 12 is that

Answer Link

Otras preguntas

Witch two rivers valleys ran through the Fertile Crescent / Mesopotamia?
how can you solve this
Which type of poem has rhyme as one of its identifying characteristics?
Surface area of a cube is 96cm squared. Work out the volume of the cube in cubic cm
X^2 times 4x-x times 4x
what is the place value of 2 in the number 123,456
the last battle of the civil war was fought near
what's the median of 3,8,9,3,5,8,3
what is the difference between modifying and adapting?
Why might the Anti- Federalists have wanted the of Bill of Rights in the document?