Respuesta :
Answer:
i dont know im just doing the challenge lol
Explanation:
im in 6th grade
Yes, I believe it’s $10 the first day. Then, $20 every day after that.
Answer:
i dont know im just doing the challenge lol
Explanation:
im in 6th grade