Respuesta :
Answer:
$1.5
Step-by-step explanation:
18/12 = 1.5 (the cost per box)
label the answer with a dollar sign because you are finding the cost of each box
Answer:
$1.5
Step-by-step explanation:
18/12 = 1.5 (the cost per box)
label the answer with a dollar sign because you are finding the cost of each box