I WILL MARK BRAINLIEST!!!!
A school is arranging a field trip to the zoo. The school spends 757.75 dollars on passes for 33 students and 2 teachers. The school also spends 318.12 dollars on lunch for just the students. How much money was spent on a pass and lunch for each student?