laurynyoung2008
laurynyoung2008 laurynyoung2008
  • 17-12-2020
  • Mathematics
contestada

Lima beans $2.13 for 2 lb

Respuesta :

lauravega3010 lauravega3010
  • 17-12-2020
Can you be more specificccc
Answer Link
Nocoo Nocoo
  • 17-12-2020

Answer:

i think its $1.07 per pound.

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Who first developed a mathematical expression to relate the visible wavelengths of light emitted by the hydrogen atom?.
¿Por qué tenemos 8 regiones altitudinales?
a ladder 5 m long is leaning against a wall. if the lower end of the ladder slides away from the wall at the rate of 0.5 m/s, at what rate is the inclination th
Please help, question down below please.
13/12 as a mixed number
I’m very lost on this problem
what actions must be taken in the event of a successful security intrusion?
is this relation a function x 1 2 3 4 5 6 y 1 3 0 -3 1 1
Determine whether a triangle with the given side lengths is a right triangle. side lengths right triangle not a right triangle not enough information 5, 13, 14
In at least one well-developed paragraph (6-8 sentences), please identify at least one theme from this journal entry. How do you know it is a theme? What text e