Respuesta :
RB: $51.10/14=$3.65 per lb
Turkey: $42.60/12=$3.55 per lb
Ham: $3.80 per lb
Answer: Turkey is the LEAST expensive
Turkey: $42.60/12=$3.55 per lb
Ham: $3.80 per lb
Answer: Turkey is the LEAST expensive