moodyvibezz
moodyvibezz moodyvibezz
  • 19-11-2020
  • Mathematics
contestada

Denise spent $3.45 on snacks every day for 11 days. What is the amount of money Denise spent
on these snacks?

Respuesta :

bubblybeluga bubblybeluga
  • 19-11-2020

Answer:

37.95

Step-by-step explanation:

Because 3.45 x 11 is 37.95.

Answer Link
aaron22776 aaron22776
  • 19-11-2020

Answer:

Denise is my grandmas name

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Abigayle is building a frame to grow vines along a fence. The frame is shown in the figure above. The frame is in the shape of a trapezoid and is formed by thre
Which method is the best way to communicate about difficult issues? by letter over e-mail in person on the phone
the lyrics of cupid ........​
Work out all the values & could take if ² Give each of your answers as an integer, a fraction or a surd.
using the output from supplier scoring and assessment to identify the appropriate supplier(s) is
how many kilocalories are needed to raise 2kg of water 50 degrees celsius
many military regimes in latin america have claimed to support ________ ideals.
A) The data show the number of hours per week that each of 13 seventh-grade students spent doing homework. 3, 10, 12, 4, 7, 9, 5, 5, 11, 11, 5, 12, 11 Complete
What page does Rex bring his kids to a zoo
In preparing a presentation, your first task is to identify the two or three key messages you want to convey. These messages are referred to as ______.