jadagaming7 jadagaming7
  • 16-11-2020
  • Mathematics
contestada

Please help :( please

Please help please class=

Respuesta :

abby322e
abby322e abby322e
  • 16-11-2020

Answer:

1. $6.88

2. 16 oz box

3. 5 dollars if u were to buy the 11 pound I think

Step-by-step explanation:

1. 24 pack because if you got 2 packs of Diet coke for 3.99 each then it would be 7 something dollars which is higher than 6.88

2. cheaper for more

Answer Link

Otras preguntas

Slove this plzzzzzzz
i need help - spanish Create one complete sentence for each of the following verbs using the tense given in parentheses. Use a different subject pronoun for ea
khan academy help! will give out brainliest answer
i have enough points for a for a pt3 so (っ◔◡◔)っ ❤ here you go have a good day (yes i am telling you to, think of the positive)
60 points If u can answer this for me correctly I'll also give brainly to the best answer.​
__________ are the most solidly Democratic of any voting group in the population. Group of answer choices Senior citizens African Americans Asian Americans Coll
the angle of a quadrilateral are A.P and the common difference is 10°. find the angles.help me plz​
What is the most likely reason that the author wrote this story? A) The author probably wrote this story to entertain the audience with a common experience. B)
FREE BRAINLIST NEED HELP ASAP
A rectangle has a height of 3p^2+13p 2 +13, p, squared, plus, 1 and a width of p^3+4p 3 +4p, cubed, plus, 4.