Seudónimo Seudónimo
  • 17-10-2020
  • Mathematics
contestada

Please answer this...

Please answer this class=
Please answer this class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 17-10-2020

Answer and Step-by-step explanation:

The equation would be y = 5x + 75

Now, plug in 1, 2, 6, and 12 for x (which represents the hours) and solve for y (which represents the price).

1 hour - $80

2 hours - $85

6 hours - $105

12 hours - $135

Answer Link

Otras preguntas

What’s the difference between an overbite and an overjet?
10=2/3b Whats (b)? ​
Help! i will know if you are wrong hahahe :) Where might a spring form? between the saturated and unsaturated zones at the bottom of a deep valley on a mountai
Make a list of the ways people today deny Christ's true nature. Use complete sentences.
I have two questions for u. 1) What is critical thinking? Why is it important? 2) What do you think of the information found on the internet? Thankss to those w
Need help ASAP!!!!!!!!!!!!
When solved for b, which equation is equivalent to h= 2ab/3 A) b=3h/2a B) b=2h/3a C) b=3a/2h D) b=2ah/3
how long should i cook my pizza rolls? pwease hewp im hunggy
The technology that contributed to digital cameras came from spy satellites used during the Cold War. True False
Write 2.452 x 10 in standard notation.