Daddiejay
Daddiejay Daddiejay
  • 21-04-2016
  • Mathematics
contestada

what's the answer to question 10? I don't understand.

Respuesta :

Titan041
Titan041 Titan041
  • 21-04-2016
We cant see the pictures you posted 
sorry
Answer Link

Otras preguntas

A bakery offers a sale price of $3.00 for 3 muffins. What is the price per dozen?​
What was the goal of missionaries​
What is the value of X?
An outbreak of salmonellosis occurred after an epidemiology department luncheon, which was attended by 485 faculty and staff. Assume everyone ate the same food
The price of one nation's currency in terms of another nation's currency is called A) fiscal policy. B) monetary policy. C) the exchange rate. D) the disc
Find the median of the data set: 46, 88, 28, 73, 63, 55
the framers knew they needed a strong ___ government because individual states had proven that they were unable to create ___ first blank: unitary central co
The amount of money an employee earns monthly before taxes, in dollars, after selling n products is $1,300 + $300n. Which statement is correct? A. For every
which of the following equations was used to graph the line shown B).y=x÷2 D).y=x+2​
What statement best summarizes the controversies around extracting natural resources from tribal lands