Respuesta :
if two bananas cost 1.16. how much would one banana be?
(1.16 divided by 2 equals .58 will this work?)
(1.16 divided by 2 equals .58 will this work?)
Ruby buys apples she buys 6 lb of apples and pays a total of $3.48 how much did ruby pay per lb?